25.05.2018r.

Już 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1). Chcielibyśmy przekazać Państwu kilka informacji o tym, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz jakie są Państwa prawa, prosimy się o zapoznanie się z klauzulą informacyjną, dostępną w załączniku.

klauzula_informacyjna

24.02.2017r.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach infoENERGIA w dniach 23-24 lutego w Katowicach. Ogromne zainteresowanie rozwiązaniami DOM PLUS utwierdza nas w przekonaniu, że nasza oferta jest unikatowa, skupiając się nie tylko na kwestiach oszczędzania energii, ale także na zdrowym mikroklimacie w budynku. Dziękujemy i zapraszamy do współpracy!

18.02.2017r.

Dziękujemy Państwu za liczny udział w III Dniu Otwartym Domów Pasywnych! Mimo gęstego smogu za oknem, w sobotę 18 lutego prezentowaliśmy jak w rozsądnej cenie zbudować zeroemisyjny dom pasywny, przyjazny dla środowiska, a przede wszystkim dla użytkownika. Dzięki nowoczesnym systemom wentylacji i rekuperacji nie tylko nie tracimy ciepła, ale zapewniamy sobie czyste, świeże i wolne od zanieczyszczeń powietrze. We własnym domu naprawdę można mieszkać BEZ SMOGU!

10.02.2017r.

DOM PLUS na targach BUDMA!
FORUM BUDOWNICTWA PASYWNEGO zorganizowane po raz kolejny w ramach poznańskiej Budmy to największa konferencja w Europie Środkowej skupiająca w jednym miejscu ekspertów z Polski i innych części świata. Celem Forum jest upowszechnianie wiedzy na temat energooszczędnych technologii w budownictwie, a przede wszystkim zasad projektowania i realizacji budynków w standardzie budownictwa pasywnego. Nie mogło nas tam zabraknąć!

20.01.2017r.

DOM PLUS już niebawem pojawi się na targach BUDMA w Poznaniu!

Zapraszamy do udziału w VIII FORUM BUDOWNICTWA PASYWNEGO i EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ, na którym nasi architekci już 8 lutego przedstawią koncepcję i najciekawsze realizacje budynków pasywnych w Polsce. Nie zabraknie części poświęconej domom pasywnym, omówionym na przykładzie pakietu NATURALNY DOM PLUS. Pierwszy dzień forum otwierają wystąpienia naszych projektantów Marcina Stelmacha i Tomasza Pyszczka, których nie mogło zabraknąć w gronie ekspertów z największym w Polsce doświadczeniem z zakresu budownictwa pasywnego! Zapraszamy!

PROGRAM VIII FORUM BUDOWNICTWA PASYWNEGO

9.01.2017r.

DOM PLUS w Gazecie Samorządność. Zapraszamy do lektury artykułu!

Artykuł w Gazecie Samorządność str.7

19.12.2016r.

DOM PLUS w materiale filmowym z udziału Małopolski w targach Renexpo. Zrównoważona energia jest jedną z Małopolskich inteligentnych specjalizacji, to właśnie tu mamy ogromne problemy z jakością powietrza do rozwiązania. DOM PLUS ma gotową odpowiedź – budujmy pasywnie, bo to się opłaca!

10.12.2016r.

Dziękujemy za udział w drugim Dniu Otwartym Domów Pasywnych!

Po raz kolejny odwiedziło nas wielu gości, szukających rozsądnej cenowo alternatywy dla tradycyjnego budownictwa, która nie szkodzi środowisku, zapewnia zdrowie użytkownikom i przez wiele lat znacznie odciąża portfel inwestora ultra niskimi kosztami użytkowania. Podczas dnia otwartego 10 grudnia staraliśmy się odpowiedzieć na nurtujące przyszłych inwestorów pytania:

  • Jak połączyć ekonomię z ekologią?
  • Jak wybudować dom przyjazny użytkownikom, środowisku i kieszeni inwestora?
  • Czy mieszkając w zanieczyszczonej Małopolsce mamy wpływ na powietrze w naszym domu?

Tradycyjnie dzień otwarty zorganizowany był w formule przyjaznej całym rodzinom. Podczas gdy rodzice chłonęli wiedzę o domach pasywnych, dzieci oddawały się przedświątecznym, twórczym i bardzo smacznym zabawom.

Kolejne spotkanie z domami pasywnymi już wkrótce!

5.11.2016r.

5 listopada 2016r. odbył się pierwszy DZIEŃ OTWARTY BUDYNKÓW PASYWNYCH w domu modelowym DOM PLUS w Kokotowie.

Prezentacje, zwiedzanie domu modelowego, liczne rozmowy oraz zabawy dzieci:) – tak przebiegało nasze pierwsze spotkanie.

Dziękujemy za ten czas, wszystkie uwagi i deklaracje współpracy!