Celem głównym projektu jest rozwój firmy oraz zwiększenie aktywności i produktywności na rynku poprzez rozszerzenie rynku zbytu oraz pozyskanie nowych klientów, w wyniku realizacji celów szczegółowych:

–  Wykonanie specjalistycznej prorozwojowej usługi doradczej, mającej na celu analizę organizacji spółki

–  Zbadanie kierunków rozwoju oraz analizę sytuacji na rynku budownictwa energooszczędnego.

– Opracowanie w trakcie realizacji projektu strategii marketingowej, umożliwiającej zbudowanie przewagi konkurencyjnej oraz promowanie ekologicznego wizerunku firmy.

Usługa doradcza świadczona w ramach projektu ma na celu zdiagnozowanie rynku budownictwa energooszczędnego oraz technologii OZE, sprawdzenie możliwości rozwoju, poznanie szans i zagrożeń. Efektem działań doradczych, uzyskanych dzięki otrzymanej dotacji, będzie przeanalizowanie możliwości rozszerzenia działalności oraz opracowanie strategii marketingowej i promowanie ekowizerunku Spółki w branży budowlanej, co przyczyni się do poprawy konkurencyjności oraz produktywności. Skuteczna kampania marketingowa zrealizowana w wyniku projektu przyczyni się do pozyskania odpowiednich i niezbędnych narzędzi do promocji na rynku usług budowlanych. Efektem usługi doradczej będzie analiza możliwości, jakie niesie rynek budownictwa energooszczędnego, dzięki zbadaniu trendów na rynku, ograniczeń i zagrożeń, kierunków rozwojowych. Ponadto uzyskana dotacja na doradztwo w zakresie ekologicznego zarządzania firmą przyczyni się do zbudowania ekologicznego wizerunku Spółki oraz popularyzacji znaczenia ochrony środowiska i zasobów naturalnych w nowoczesnym budownictwie.

14.09.2017r.

Zapraszamy na kolejną VI edycją Dnia Otwartego Domów Pasywnych pod hasłem MIESZKAJ BEZ SMOGU! Czy w zatrutej Małopolsce to w ogóle możliwe? Czy sezon grzewczy można zamknąć kwotą 500 zł za rok? Czy dom pasywny da się zbudować w cenie tradycyjnego? Na te i inne pytania chętnie odpowiemy Państwu podczas dnia otwartego!

Zapraszamy już 30 września do pokazowego domu pasywnego w Kokotowie koło Krakowa!

ZOBACZ PROGRAM

24.02.2017r.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach infoENERGIA w dniach 23-24 lutego w Katowicach. Ogromne zainteresowanie rozwiązaniami DOM PLUS utwierdza nas w przekonaniu, że nasza oferta jest unikatowa, skupiając się nie tylko na kwestiach oszczędzania energii, ale także na zdrowym mikroklimacie w budynku. Dziękujemy i zapraszamy do współpracy!

18.02.2017r.

Dziękujemy Państwu za liczny udział w III Dniu Otwartym Domów Pasywnych! Mimo gęstego smogu za oknem, w sobotę 18 lutego prezentowaliśmy jak w rozsądnej cenie zbudować zeroemisyjny dom pasywny, przyjazny dla środowiska, a przede wszystkim dla użytkownika. Dzięki nowoczesnym systemom wentylacji i rekuperacji nie tylko nie tracimy ciepła, ale zapewniamy sobie czyste, świeże i wolne od zanieczyszczeń powietrze. We własnym domu naprawdę można mieszkać BEZ SMOGU!

10.02.2017r.

DOM PLUS na targach BUDMA!
FORUM BUDOWNICTWA PASYWNEGO zorganizowane po raz kolejny w ramach poznańskiej Budmy to największa konferencja w Europie Środkowej skupiająca w jednym miejscu ekspertów z Polski i innych części świata. Celem Forum jest upowszechnianie wiedzy na temat energooszczędnych technologii w budownictwie, a przede wszystkim zasad projektowania i realizacji budynków w standardzie budownictwa pasywnego. Nie mogło nas tam zabraknąć!

20.01.2017r.

DOM PLUS już niebawem pojawi się na targach BUDMA w Poznaniu!

Zapraszamy do udziału w VIII FORUM BUDOWNICTWA PASYWNEGO i EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ, na którym nasi architekci już 8 lutego przedstawią koncepcję i najciekawsze realizacje budynków pasywnych w Polsce. Nie zabraknie części poświęconej domom pasywnym, omówionym na przykładzie pakietu NATURALNY DOM PLUS. Pierwszy dzień forum otwierają wystąpienia naszych projektantów Marcina Stelmacha i Tomasza Pyszczka, których nie mogło zabraknąć w gronie ekspertów z największym w Polsce doświadczeniem z zakresu budownictwa pasywnego! Zapraszamy!

PROGRAM VIII FORUM BUDOWNICTWA PASYWNEGO

9.01.2017r.

DOM PLUS w Gazecie Samorządność. Zapraszamy do lektury artykułu!

Artykuł w Gazecie Samorządność str.7

19.12.2016r.

DOM PLUS w materiale filmowym z udziału Małopolski w targach Renexpo. Zrównoważona energia jest jedną z Małopolskich inteligentnych specjalizacji, to właśnie tu mamy ogromne problemy z jakością powietrza do rozwiązania. DOM PLUS ma gotową odpowiedź – budujmy pasywnie, bo to się opłaca!

10.12.2016r.

Dziękujemy za udział w drugim Dniu Otwartym Domów Pasywnych!

Po raz kolejny odwiedziło nas wielu gości, szukających rozsądnej cenowo alternatywy dla tradycyjnego budownictwa, która nie szkodzi środowisku, zapewnia zdrowie użytkownikom i przez wiele lat znacznie odciąża portfel inwestora ultra niskimi kosztami użytkowania. Podczas dnia otwartego 10 grudnia staraliśmy się odpowiedzieć na nurtujące przyszłych inwestorów pytania:

  • Jak połączyć ekonomię z ekologią?
  • Jak wybudować dom przyjazny użytkownikom, środowisku i kieszeni inwestora?
  • Czy mieszkając w zanieczyszczonej Małopolsce mamy wpływ na powietrze w naszym domu?

Tradycyjnie dzień otwarty zorganizowany był w formule przyjaznej całym rodzinom. Podczas gdy rodzice chłonęli wiedzę o domach pasywnych, dzieci oddawały się przedświątecznym, twórczym i bardzo smacznym zabawom.

Kolejne spotkanie z domami pasywnymi już wkrótce!

5.11.2016r.

5 listopada 2016r. odbył się pierwszy DZIEŃ OTWARTY BUDYNKÓW PASYWNYCH w domu modelowym DOM PLUS w Kokotowie.

Prezentacje, zwiedzanie domu modelowego, liczne rozmowy oraz zabawy dzieci:) – tak przebiegało nasze pierwsze spotkanie.

Dziękujemy za ten czas, wszystkie uwagi i deklaracje współpracy!